Verdiepingsmiddagen met Defensie

Een paar bijzondere weken voor een groep van onze leerlingen!

Afgelopen weken waren een paar heel bijzondere weken voor een groep van onze leerlingen. In samenwerking met Defensie hebben zij 8 weken lang een halve dag per week verdiepingsmiddagen gehad. Deze middagen hadden een zeer afwisselend programma waarbij ze instructies moesten opvolgen, kaart en kompas lezen en diverse scenario’s nabootsen. De leerlingen werden zowel fysiek als mentaal uitgeput om te kijken of ze, ook dan nog, in staat waren om te presteren. De weken werden afgesloten met een missie onder leiding van groepscommandant Patrick van de Maas. Deze missie bestond uit het inrekenen van vijandelijke troepen, het verwisselen van banden en verlenen van eerste hulp. Na afloop kwamen onze leerlingen moe, maar trots terug op school waar ze werden onthaald door hun familieleden.

Gerelateerde artikelen

Lees al het nieuws

Vragen? Neem gerust contact met ons op.

Naam*
Uw gegevens
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

© JFSG