Kim Phuc (het napalmmeisje) vertelt leerlingen over hoop en vrede

"Jullie zijn de nieuwe leiders. Ik hoop dat jullie gaan voor een leven van liefde, vergeving, vrede en hoop!"

Diep onder de indruk verlieten honderden leerlingen gisteren onze aula. Kim Phuc, bekend als het ‘napalmmeisje’ van de wereldberoemde foto tijdens de Vietnamoorlog, hield een lezing over een leven van vuur en oorlog naar een leven van hoop en vrede.

Napalmgas
Het leven van Kim Phuc werd vanaf haar 9e jaar gestempeld door pijn toen ze door napalmgas voor een groot deel verbrandde. Door een wonder genas ze. Nu getuigt ze van vrede en hoop. Ze deelde met onze leerlingen hoe het vinden van Jezus en haar geloof in Hem het geheim waren, samen met vergevingsgezindheid, liefde en onderwijs.

“Jullie zijn de nieuwe leiders. Ik hoop dat jullie gaan voor een leven van liefde, vergeving, vrede en hoop!”

Leerlingen uit Spanje, India, Frankrijk en Engeland deden mee in de live vraag- en antwoordsessie. Wat was het bijzonder om samen met onze leerlingen te luisteren naar Kims verhaal. We kijken in dankbaarheid terug op deze dag.

Gerelateerde artikelen

Lees al het nieuws

Vragen? Neem gerust contact met ons op.

Naam*
Uw gegevens
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

© JFSG